ניתוח עפעפיים

במהלך הייעוץ אצל ד"ר מור, יותאם אופן ניתוח העפעפיים במיוחד לנתונייך ולצרכייך.

לבחירתך ניתוח העפעפיים העליונים או התחתונים או שניהם גם יחד. הניתוח מתבצע ע"י חתך המוסתר היטב בקפל העפעף העליון או בקו שמתחת לריסים בעפעף התחתון. ד"ר מור יסיר (אם יש צורך) את עודפי השומן הלא רצוי או ישתמש בשומן זה למילוי השקעים והכהויות שמתחת לעפעפיים ( TEAR TROUGH ׂׂ) ואח"כ את עודפי העור הקיימים בעפעפיים. לבסוף יתפור בעדינות את החתכים החבויים.

תוצאות ניתוח העפעפיים

המנותחים, העוברים ניתוח עפעפיים אצל ד"ר מור, מרוצים ביותר מהתוצאות המרשימות. המראה הטבעי של צורת העיניים, העור החלק סביב העיניים, ההיטשטשות המהירה של הצלקות- כל אלה מצעירים את מראה הפנים ומשדרים רעננות.

התכוננות לניתוח עפעפיים

לקראת מעבר ניתוח עפעפיים תיפגשו עם ד"ר מור כדי לבצע מספר בדיקות ולתאם את הציפיות. לתיאום ישנה חשיבות גדולה על מנת שתדעו מה ניתן להשיג בניתוח וכדי שתוכלו לצאת לדרך עם ציפיות ריאליות לגבי התוצאות. בנוסף לכך, בפגישה עם ד"ר מור יבוצעו מספר בדיקות המתחילות בסקירה רפואית מקיפה, לרבות תחלואה כרונית ובעיות עיניים, תרופות ותוספי מזון למיניהם הניטלים באופן קבוע. כמו כן, תבוצע סדרת צילומים ממספר זוויות על מנת שד"ר מור יוכל לאמוד את ההשפעות של הניתוח לטווח הארוך ולתכנן אותו. בנוסף, ד"ר מור יבצע כמה בדיקות פיזיות של הגבות, העפעפיים והראייה, ויינתנו הנחיות ספציפיות לגבי מניעת חשיפה לשמש בטרם הניתוח והפסקה של תוספי מזון ותרופות מסוימות.

חזרה לשגרה אחרי הניתוח

כאשר ניתוח העפעפיים יסתיים ותפוג השפעתה של ההרדמה אתם עשויים לחוש כאבים קלים, שבהם ניתן לטפל באמצעות הנחת רטיות קרות עם קרח. כמו כן, ייתכן שיופיעו סימנים כחולים מסביב לעיניים ונפיחות, ואלו בדרך כלל חולפים מעצמם לאחר כשבעה ימים. מומלץ ליטול ארניקה במהלך תקופת ההחלמה. עוד תופעות אפשריות הן רגישות לאור ועיניים דומעות, או לעיתים ראייה כפולה – הכול יחלוף מעצמו. על כל פנים, לאחר הניתוח יהיה עליכם להמתין מספר שעות  בחדר ההתאוששות ולאחר כחמישה עד שבעה ימים, לשוב אל המרפאה על מנת להוציא את התפרים. מעבר לכך, על מנת למנוע סיבוכים יהיה עליכם להקפיד לאורך ארבעה עשר ימים בערך על ההנחיות שייתן ד"ר מור, כגון הימנעות משחייה, מהרמה של משאות כבדים ומפעילות ספורטיבית מאומצת.

המעוניינים במידע נוסף אודות המרפאה ועל ניתוחי עפעפיים שמבוצעים על ידי ד"ר מור, מוזמנים להתקשר עימנו בטלפון 03-7441618. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק מענה לכל שאלה, התלבטות או חשש מפני הניתוח.

 

דברים שחשוב לדעת על ניתוח להרמת עפעפיים

רבים מקרב המטופלים שפונים אל מרפאתנו מתעניינים באפשרות של ניתוח הרמת עפעפיים מאחר שהם סובלים ממראה מבוגר יחסית של הפנים עקב עפעפיים שמוטים. בשורות הבאות תוכלו לקרוא מידע ראשוני וחשוב אודות ניתוחי עפעפיים ולהתחיל להכיר את ההליך הצפוי לכם, את מחיריו והשלכותיו.

מדוע בכלל צריך ניתוח עפעפיים?

עם השנים ישנה היחלשות הדרגתית בשרירי העפעפיים, צניחה של הגבות, העור באזור מאבד גמישות, ומתרחשת הצטברות שומן מתחת ומאחורי העפעפיים. כך מתקבלים עפעפיים בעלי מראה שמוט ונפול המשווים לאדם חזות זקנה, חסרת שמחת חיים ועצובה, כאשר לפעמים מצטרפת לכך בעיית צמצום של שדה הראייה. על כן, ניתוח הרמת עפעפיים נועד לתת למטופל מראה רענן וצעיר יותר ולטפל בבעיות כמו "שקיות" מתחת לעיניים, נפיחות בעפעפיים עליונים, נפילה של עפעפיים תחתונים, ועוד.

מחירים של ניתוחים עפעפיים

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה ניתוח עפעפיים חשוב שתדעו שאין עבור ניתוח הרמת עפעפיים מחיר אחיד המחייב את כל המרפאות, כך שבכל מקום גובים עבור הרמת עפעפיים מחיר שונה. באופן כללי את הפרמטרים העיקריים שמשפיעים על המחיר ניתן לחלק למרפאה עצמה ולסוג הניתוח. באשר למרפאה, הגורמים שעשויים להשפיע על העלויות הם בעיקר המוניטין, הוותק והניסיון של המנתח, שמה של המרפאה והמיקום שלה, ורמת השירות הסטנדרטים המקצועיים שהיא מספקת. באשר לניתוח, הגורמים המשפיעים הם בעיקר הזמן שנמשכת הפרוצדורה (למשל אם משלבים הרמת עפעפיים עליונים עם טיפול בעפעפיים תחתונים ), סוג ההרדמה שבה משתמשים (הרדמה מקומית זולה יחסית למלאה שגם דורשת חדר ניתוח), וכן משך האשפוז הנדרש בהתאם להחלטת המנתח.

כיצד מבוצע הניתוח

ראשית, אם אתם מעוניינים במידע על "ניתוח עפעפיים לפני ואחרי" תוכלו להתבונן בגלריית התמונות שבאתר. ההכנה חשובה על מנת שתגיעו עם ציפיות הולמות בהן גם תדונו עם ד"ר אלדד מור שיבצע את הניתוח במרפאתנו. מעבר לכך, מדובר בניתוח הנמשך לרוב עד 120 דקות ומתחיל בעפעפיים העליונים שאותן חותכים לאורך הקפלים הטבעיים. בהמשך, ד"ר מור יסיר את עודפי העור וחלקים מסוימים מהשומנים ורקמות השריר, ויתפור את החתך באופן שיותיר צלקת מינימאלית אם בכלל.

לפנות אל רופא מומלץ

כמו בתחומים רבים אחרים ברפואה, וברפואה האסתטית בפרט, גם בניתוח עפעפיים רופאים מומלצים יכולים לספק תוצאות אסתטיות נאות ביותר שבהחלט מצדיקות את ההשקעה. דוגמא נאה לכך מהווה ד"ר אלדד מור, כירורג פלסטי מומחה לניתוחי עפעפיים, הזוכה למוניטין מצוין בישראל בזכות תוצאות נאות במיוחד, כישורים מקצועיים – אומנותיים מעולים, ויכולת אבחנה דקה בפגמים ותיקונם.

לקבלת מידע נוסף על ניתוח הרמת עפעפיים, מחירים והאפשרויות הפתוחות בפניכם, פנו אל מרפאתנו דרך האתר או בטלפון 03-7441618.

פרטי התקשרות


כתובת המירפאה
רמת אביב, ברודצקי 43
בפסאז'. קומה 3, מיקוד 6905234
לתיאום פגישת יעוץ והתאמה:
03-7441618

054-4909397
פקס:1533-6423623
info@dr-mor.co.il