אודות המרפאה

בבואך אלינו נעשה הכל על מנת לשפר את הופעתך באמצעות מגוון ניתוחים וטיפולים קוסמטיים המוצעים במרפאתנו והמבוצעים ע"י ד"ר אלדד מור. ד"ר מור בעל ניסיון עשיר של אלפי ניתוחים, מאמין בניתוחים פלסטיים מושלמים תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים במהלך הניתוח ואחריו. בכלל זה טיפולים משלימים כגון: עיסויים לימפטים וטיפולים לשיפור מרקם העור.

"האני מאמין" של צוות המרפאה כולו הוא ביצירת קשר טוב עם המטופל, המבוסס על יחס אישי, הקשבה לצרכי המטופל תוך ניסיון לענות על הצרכים הספציפיים של כל אחד ואחד, יחד עם גילוי נאות שקיפות ומקצועית. המטרה העומדת לנגד עיניו הינה ,מראה טבעי, בהתבסס על סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים ושיטות טיפול מתקדמות תוך התאמה אישית ושיתוף מלא של המטופלים".

מרפאתנו, הממוקמת בצמוד לקניון רמת-אביב, מסוגננת ומסבירת פנים., במטרה להנעים עלייך את השהייה בהמתנה לטיפול.

לבחירתך מבחר פרוצדורות קוסמטיות ניתוחיות ולא ניתוחיות, המיועדות לשיפור מראה העור, הגוף והפנים.

לשיפור מראה הגוף אנו מציעים מתיחת בטן, שאיבת שומן וניתוחי שדיים. להצערת הפנים אנו מציעים ניתוחי עפעפיים, מתיחת פנים, ניתוחי אף וסנטר וכן טיפולים כמו הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי לקמטים.

להשלמת הטיפול אנו מציעים טיפולים קוסמטיים לפנים, הדגשת תווי פנים, עיסויים לימפטיים לאחר ניתוחים, הזרקות להעלמת ורידים ונימים ואסתטיקה ואגינלית.

  • ד"ר אלדד מור ניתח אלפי מטופלים אשר סבלו מסרטן העור ונגעים עוריים שונים.
  • ד"ר אלדד מור התנדב במשך מספר שנים באגודה למלחמה בסרטן, לגילוי מוקדם של סרטן העור והפניית הפציינטים בשלב מוקדם לטיפול.
  • ד"ר מור אף התנדב לשרות מילואים כל שבועיים. במילואים מטפל ד"ר מור בחיילים שסובלים מכוויות וצלקות לאחר פציעות מלחמה, ובבדיקת חיילים וחיילות לגילוי מוקדם של סרטן העור ונגעי עור.
  • כירורגיה פלסטית ואסתטית מחייבת מקצועיות רבה, נסיון, טכניקה, חשיבה, עיצוב, פיסול, אבחון נכון ותיקון הא-סימטריה בפנים. פנים אי אפשר להסתיר לאחר הטיפול, שלא כמו בטיפולי גוף, לכן התוצאה חייבת להיות מושלמת, כשהקו המנחה בעבודתו הוא השבת המראה הטבעי ולשיפור א-סימטריות מולדת הקיימת בכולנו.
  • ד"ר אלדד מור השתתף ומשתתף באופן פעיל בתוכניות הבריאות בערוצי הטלוויזיה השונים. כתב מאמרים בנושאי רפואה אסתטית, ניתוחים פלסטיים, מתיחת פנים וצוואר, סיליקון לשפתיים, ניתוחי חזה, ממה להיזהר בניתוח פלסטי ועוד.
  • ד"ר מור נוטל חלק בכנסים והשתלמויות בינ"ל בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית ,שהינם המקור האינפורמטיבי הראשוני לחידושים בתחום.
  • ד"ר מור דוגל במתן הסבר מדויק ומפורט המדגיש את יתרונותיו וחסרונותיו של כל ניתוח, טיפול או פרוצדורה כולל תופעות לוואי וסיבוכים אפשריים.

בקליניקה מתקיימת התאמה אישית של הפרוצדורות או החומרים (נטולות העדפות מסחריות) לכל מטופל/ת ומטופל/ת.

מוכר ב- קופות חולים \ פרטי \ ביטוחים:

מאוחדת, פרטי
ביטוחים פרטיי : פניקס, מנורה, הראל, מגדל ועוד.

חברות בארגונים מקצועיים:
ההסתדרות הרפואית
האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית
האיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

פרטי התקשרות


כתובת המירפאה
רמת אביב, ברודצקי 43
בפסאז'. קומה 3, מיקוד 6905234
לתיאום פגישת יעוץ והתאמה:
03-7441618

054-4909397
פקס:1533-6423623
info@dr-mor.co.il