מתיחת פנים

ניתוחי פנים

ד"ר אלדד מור מביא למרפאתנו את החידושים האחרונים ביותר בתחום ניתוחי הפנים. כל טכניקה, שנוסתה וצלחה בעולם, וכל פטנט, שיצא לאור והוצג בכנסים בינלאומיים, באים לידי ביטוי בניתוחים המבוצעים על ידיו.
התוצאה: מראה טבעי המאריך ימים.

ניתוח מתיחת הפנים

ניתוח מתיחת הפנים נמנה עם הניתוחים הפופולאריים ביותר להצערת מראה הפנים. מתיחת פנים מפחיתה רבים מסימני הגיל כגון רפיון של עור הפנים, JOWLS (צניחת ה"בולדוג" בסנטר) וקמטים עמוקים.

כל מקרה נדון לגופו, והפתרון המוצע מותאם לנתוניו הבסיסיים.

לעיתים משלב ד"ר מור גם הזרקות של שומן עצמי להדגשת עצמות הלחיים, קווי הלסת ולהחזר של נפח לפנים.

מתיחת פנים מבוצעת ע"י חתכים חבויים בתוך השיער ובקווים לא רציפים. עור הפנים מורם בעדינות מעל הרקמות שמתחתיו, ועל ידי כך מתאפשרת גישה למעטפת שרירי הפנים.

על מנת לשמר את התוצאה לאורך זמן, ד"ר מור "מרים" ותופר את מעטפת השרירים לפוזיציה חדשה, כך שנוצרת תמיכה לרקמה הצנוחה. אח"כ מורם העור כלפי מעלה בכיוונים הטבעיים של הפנים, כך שמוחלקים הקמטים העמוקים והאזורים הצנוחים של הפנים. באופן זה מתקבל מראה צעיר ורענן יותר. עודף העור מוסר, והחתכים נתפרים בעדינות רבה על מנת למזער את ההצטלקות וכדי לקבל מראה טבעי וסימטרי.

תוצאות ניתוח מתיחת פנים

אלפי המנותחים, שעברו מתיחת פנים תחת ידיו של ד"ר מור, נראים צעירים יותר בחמש עד חמש עשרה שנים מכפי גילם הכרונולוגי. גודל ההצלחה מותנה בגיל הבסיסי, במבנה הפנים ובדרגת האלסטיות של העור. לד"ר מור חשוב בעיקר לשמור על מראה טבעי ומאוזן.
מאחר שבשיטה הנ"ל מהדקים את הרקמות העמוקות, את מעטפת שרירי הפנים ואת העור עצמו, התוצאות מחזיקות מעמד לאורך זמן.

ניתוח הרמת המצח

הרמת המצח מתאימה למנותחים, שסובלים מצניחת המצח והגבות. בניתוח מורמים גם המצח וגם הגבות. ההרמה מתבצעת ע"י חתך בקו השיער או בתוך שיער הקרקפת, עור המצח מורם עד לגבות, שריר המצח מוחלש, עודפי העור מוסרים והחתך נתפר בקפידה.
התוצאה נשארת לאורך זמן ממושך, והקמטים הרוחביים במצח מופחתים בצורה ניכרת.

תוצאות ניתוח הרמת המצח

המנותחים שעברו את הפרוצדורה על ידי ד"ר אלדד מור, הביעו שביעות רצון מן השינוי לטובה שחל בפניהם. המצח המורם מעניק מראה צעיר ורענן. הקמטים העמוקים שבין הגבות מטופלים במהלך הניתוח ומועלמים כמעט כליל. הפנים מקרינים רוגע, נינוחות ורעננות.
הערה: ניתן לשלב הרמת המצח במתיחת פנים.

ניתוחי הצוואר

על פי רוב משולבים ניתוחי הצוואר עם ניתוחים להרמת פנים.
הצוואר הוא אחד האזורים, הגורמים לפנים להיראות מבוגרים יותר בגלל אובדן הקו, המפריד בין הפנים לצוואר (קו הלסת). בדרך כלל ניכרת הבעייתיות בעודפי שומן באזור התת-לסתי ("סנטר כפול") וברפיון שרירים שטחיים בצוואר (שרירי הפלטיסמה) בחלקו הקדמי של הצוואר. שרירים אלה מושכים את עור הצוואר עד לקבלת קפלים המכונים TURKEY NECK ("צוואר תרנגול הודו").  ניתוח הצוואר מתבצע מבעד לחתך בעור התת-לסתי, בצורה מוסוות,  ודרכו  מופרד  עור הצוואר, מוסרים עודפי השומן, שיוצרים את הסנטר הכפול, נתפרים שרירי הפלטיסמה, ועודפי העור של הצוואר מורמים אל מאחורי האוזניים
.

 

כמה עולה ניתוח מתיחת פנים?

אנשים רבים הפונים למרפאתו של ד"ר אלדד מור מתעניינים באפשרות של הרמת פנים ושואלים אותנו כמה עולה ניתוח מתיחת פנים. התשובה לשאלה זו משתנה ממקרה למקרה בהתאם למספר משתנים שעליהם נספר בשורות הבאות.

מדוע בכלל צריך מתיחת פנים?

לפני שנדבר על מתיחת פנים, מחירים והסיבות להם כדאי להבין תחילה מדוע כל כך הרבה אנשים עוברים מתיחות פנים מדי שנה. התשובה לכך היא שעם השנים מתרחשים תהליכים טבעיים של הזדקנות שאינם פוסחים על עור הפנים, וכך הרקמות התחתונות צונחות באופן הדרגתי ונותרים קמטים וכתמים המשווים לאדם חזות מדולדלת, מבוגרת ועייפה. לא מעט אנשים אינם שבעי רצון מהמראה שנוצר מפני שלדעתם הוא אינו משקף את הרגשתם הפנימית, יוצר תגובה בלתי רצויה מהסביבה ומשפיע לרעה על הביטחון העצמי שלהם. על כן, הם מבקשים להיעזר בהתפתחויות הטכנולוגיות של המאה העשרים ואחת כדי להשיב לעצמם חזות רעננה וצעירה. אכן, בעזרת מתיחת פנים לגברים או לנשים נעלמים רוב הקמטים והכפלים, ומתקבל מראה צעיר יותר ב- 5 עד 15 שנים כפי שיודעים אלפים ממטופליו של ד"ר מור שכבר עברו תחת ידיו ניתוח פנים פלסטי.
 
שאלת המחיר של הרמות פנים

ראשית, חשוב להבין כי אין עבור מתיחת פנים מחיר אחיד המחייב את כלל המרפאות והמנתחים. המשמעות היא שכל מרפאה גובה עבור ניתוח פלסטי בפנים עלויות שונות בהתאם למוניטין של המנתח, כישוריו המקצועיים, ניסיונו וכדומה. בנוסף, העלויות תלויות בהליך המסוים שמבצעים. כך לדוגמא, קיים הבדל בין המחיר של הרמה מלאה לבין מיני מתיחת פנים או מתיחה בחוטים ובאם מחליטים לשלב גם מתיחת צוואר, הרמת מצח וכדומה. מעבר לכך, ישנם גורמים ספציפיים העשויים להשפיע על העלויות כגון מצב וסוג העור, אותם נסביר לכם בפירוט כאשר תפנו למרפאתנו.

אתם נמצאים בידיים טובות

ניתוח הרמת פנים במרפאתנו מבוצע על ידי ד"ר אלדד מור, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל ובתחום מתיחות הפנים בפרט. ד"ר מור הינו מנתח פלסטי מוכר ששמו הולך לפניו בתחומי ההצערה ושיפור מראה הפנים, המשמש גם כפרשן ברדיו, במדורי בריאות ואסתטיקה ובערוצי הטלוויזיה המובילים בישראל. לאורך השנים ביצע התמחות והשתלמויות במרכזים רפואיים נחשבים בארה"ב ובאירופה, והוא נודע בישראל בזכות כישורים כירורגיים גבוהים ויכולות אומנותיות, לצד אבחנה מצוינת בפגמים ותיקונם.

פנו אלינו

במידה שהנכם מעוניינים במידע נוסף אודות הרמת פנים לסוגיה, לרבות המחירים ודרכי הטיפול, או שברצונכם לתאם פגישה ראשונה עם ד"ר אלדד מור, אנו מזמינים אתכם לפנות אל מרפאתנו בטלפון 03-7441618.

פרטי התקשרות


כתובת המירפאה
רמת אביב, ברודצקי 43
בפסאז'. קומה 3, מיקוד 6905234
לתיאום פגישת יעוץ והתאמה:
03-7441618

054-4909397
פקס:1533-6423623
info@dr-mor.co.il