הקטנת שדיים

ניתוח הקטנת חזה

שדיים גדולים וצנוחים עלולים לגרום לכאבים קבועים בגב, בכתפיים, בצוואר וגירויים בקפל העור שמתחת לשדיים. בנוסף לתופעות הלוואי הפיזיות, עלולה להופיע גם מצוקה רגשית. שדיים גדולים עלולים למשוך מבטים בלתי רצויים והערות עולבות. במקביל קיים קושי אמתי בהתאמת בגדים ובייחוד בבחירת בגד-ים.

בפגישת הייעוץ אצל ד"ר מור, ידון עמך הרופא בגודל השד הרצוי לך. בהתאם לנתונייך האנטומיים יפרט הרופא את פרטי הטכניקה המתאימה לגודל השדיים, למרקמם ולצורתם הרצויה. 

בזמן הכנתך לקראת ניתוח הקטנת חזה, יסמן ד"ר מור בטוש מיוחד על השדיים את התכנון ואת הקווים שעל פיהם ינתח בהמשך.

במהלך ניתוח הקטנת חזה יבצע ד"ר מור חתך סביב הפטמות ובקו ישר אנכי כלפי מטה על גבי עור השד שיוסר, ושדרכו תבוצע הסרת עודפי רקמת השד והשומן. לאחר הסרת הרקמה, יתפור ד"ר מור בקפידה את השדיים המוקטנים והמעוצבים מחדש.

תוצאות ניתוח הקטנת חזה

מנותחות רבות שנותחו ע"י ד"ר מור מדווחות על שיפור משמעותי בכאבי הגב והצוואר בעקבות הניתוח. הן מרוצות מאוד מצורת שדיהן ומגודלם, שלמות עם המראה החדש של גופן ומסוגלות לעסוק בקלות בספורט.

לא מעט נשים בישראל ובעולם בוחרות לעבור ניתוח הקטנת שדיים מסיבות שונות. יש הסובלות פגיעה בדימוי העצמי עקב חזה גדול וצנוח, או מהערות פוגעניות מצד  אנשים אחרים. בנוסף, יש נשים הסובלות מכאבים בכתפיים, בצוואר ובגב, מבעיית יציבה ופגיעה בעמוד השדרה, מאי נוחות בשל לבישת החזייה, מפריחות באזור כפל השד, גרד ועוד.

באמצעות ניתוח הקטנת חזה במרפאתו של דוקטור אלדד מור ניתן ליהנות משיפור משמעותי בכאבים, להשביע את רצון הפציינטיות מצורת השדיים וגודלם, ולזכות במראה חדש המאפשר לבצע ביתר קלות פעילות ספורטיבית, להתאים בגד ים, וכדומה.

לקראת הניתוח

לפני ניתוח הקטנת שדיים תגיעי לפגישת יעוץ ראשונה עם דוקטור מור על מנת לבחון מהו גודל השד הרצוי מבחינתך, ובהתאם לנתונים הפיזיים שלך. במהלך הפגישה תקבלי גם מידע על ההליך המתאים לצורה, לגודל ולמרקם השדיים הרצוי. יש לציין כי לפני הניתוח יידרשו בדיקות נוספות, העשויות לכלול צילום חזה, בדיקת דם אולטרסאונד שדיים וממוגרפיה ועוד, אם כי הדבר אינו מחויב בכל המקרים. בנוסף, דוקטור מור ינחה אותך לגבי  הפסקת נטילת תרופות לדילול דם, הפסקת עישון, צום לפני הניתוח וכדומה.

הניתוח עצמו

באופן כללי, ניתוח הקטנת חזה אורך בין שעתיים לארבע שעות ומבוצע תחת הרדמה כללית. בתחילה דוקטור מור מצייר על השדיים בטוש מיוחד את הקווים שלפיהם יבוצע הניתוח בהמשך. לאחר מכן, בעודך מצויה תחת הרדמה, דוקטור מור יוצר חתך מסביב לפטמות ובקו ישר מלמעלה למטה על העור, ודרכו הוא יבצע הסרה של עודפי רקמות שומן ושל השד. אחרי שהרקמה מוסרת דוקטור מור תופר את השדיים המעוצבים ומוקטנים.

אחרי הניתוח

אחרי הניתוח יש להישאר בדרך כלל באשפוז למשך כיממה, ובימים הראשונים שאחריו ייתכנו אדמומיות, עור יבש, נפיחות וכאבים שלרוב ניתן לטפל בהם עם משככי כאבים פשוטים ומשחה אנטיביוטית. את הצורה החדשה של החזה תוכלי לראות במהירות, אבל הנפיחות תעלם באופן סופי רק כעבור מספר שבועות שלאחריהם תוכלי לראות את התוצאה הסופית. דוקטור מור וצוות המרפאה ילוו אותך לכל אורך הליך ההחלמה, ויספקו לך תמיכה, ייעוץ ומענה לכל שאלה.

לפרטים נוספים בנושא ולקביעת פגישות ייעוץ עם ד"ר מור, צרי איתנו קשר דרך האתר, או התקשרי אלינו בטלפון 03-7441618.

 

פרטי התקשרות


כתובת המירפאה
רמת אביב, ברודצקי 43
בפסאז'. קומה 3, מיקוד 6905234
לתיאום פגישת יעוץ והתאמה:
03-7441618

054-4909397
פקס:1533-6423623
info@dr-mor.co.il