הרמת שדיים

בחלוף השנים שדיהן של נשים רבות עלולים לאבד ממוצקותם וצורתם בעקבות הזמן, ההריונות, ותהליך ההתבגרות הטבעי. ד"ר מור מעניק לשדיים המורמים מראה מוצק וצעיר בשמרו על הסימטריה ועל נפח השדיים המקורי. בהתאם לצורך עשויה הרמת השדיים לכלול גם הגדלת שדיים בעזרת שתלי סיליקון.

כבר עם הגיעך לייעוץ אישי במרפאה אצל ד"ר מור, יצייר הרופא בפרוטרוט על גבי דף הייעוץ את הניתוח המוצע. במהלך הניתוח בהשתמשו בטכניקות מיוחדות המותירות צלקות מינימאליות, הוא ייצור חתכים מדויקים כדי להיפטר מעודפי העור, הגורמים לשד להיראות צנוח. עם הסרת עודפי הרקמה והעור הצנוחים יורמו השדיים. במקרה שבו הוחלט מראש גם על הגדלת השדיים, ייבחר גודל השתלים המתאים כבר בפגישת הייעוץ. בסיומו של הניתוח ייתפרו החתכים בחוטי תפירה הנספגים מאליהם.

תוצאות ניתוח הרמת השדיים

הרמת השדיים היא הדרך היעילה ביותר להחזיר לשדיים את המראה המקורי המוצק טרם ההריונות והליך ההתבגרות. מנותחות ששדיהן הורמו נוכחות לדעת שבמחיר הצטלקות מזערית הזמן אכן יכול לחזור לאחור.


ניתוח הרמת שדיים מאפשר לך לזכות במראה מוצק של השדיים, השומרים כעת על הסימטריה והנפח המקוריים שלהם. בנוסף, בהתאם לצורך ניתן לשלב בניתוח גם הגדלת חזה עם שתלי סיליקון. מדובר בהליך נפוץ ומבוקש על ידי נשים רבות המעוניינות להחזיר לשדיים שלהן את הצורה שלפני השינויים, ההריונות  ופגעי הזמן.

ההכנה לניתוח

ההכנה להרמת שדיים מתחילה בייעוץ אישי שנערך עם דוקטור אלדד מור במרפאה. לפגישה הזו יש מספר מטרות ובהן בדיקה האם השדיים שלך באמת נפולים, באמצעות מבחן הפטמה ומבחנים נוספים. כמו כן, במהלך הפגישה האישית עם דוקטור מור תוכלי לפרוש בפניו את רצונך מהניתוח ומתוצאותיו, והרופא יפרט בפנייך את ההליך המוצע לרבות האפשרות להוסיף שתלים. יש לציין כי ההכנה כרוכה במספר בדיקות נוספות, ובפרט בדיקת דם, כשלעיתים יש צורך גם בבדיקת ממוגרפיה , אק"ג, צילום חזה ועוד. דוקטור מור יפנה אותך לבדיקות הרלוונטיות לפי מצבך הבריאותי, וייתן לך הכוונה נוספת כמו הפסקת עישון, אי חשיפה לשמש, אי נטילה של תרופות לדילול דם, צום לפני הניתוח וכדומה.
 
הניתוח עצמו

חשוב להבין כי ניתוח הרמת שדיים משתנה במהלכו ובאורכו בין מטופלת למטופלת, ובפרט הדבר תלוי במצב צניחת השדיים ובגודלם. בכל מקרה, הניתוח נערך תחת הרדמה שמטרתה למנוע כאבים, ובדרך כלל מדובר בהרדמה כללית. יחד עם זאת, יתכן שיהיה אפשר להסתפק בהרדמה מקומית עם טשטוש. הניתוח שמבצע דוקטור מור מבוסס על טכניקות מיוחדות שמשאירות צלקות מינוריות, ובמהלכו הרופא יוצר חתכים מדויקים על מנת להיפטר מעודפי עור שיוצרים את המראה הצנוח של השד. בד בבד עם ההסרה של עודפי העור והרקמות הצנוחים , השדיים יורמו, ואם הוחלט לבצע גם הגדלה יוחדרו גם שתלים. לבסוף נתפרים החתכים עם חוטי תפירה שנספגים בגוף מאליהם.

אחרי הניתוח

נשים רבות נוכחות לדעת כי אפשר להשיב לשדיים את המראה המוצק והמקורי שלהם, וזאת עם הצטלקות מזערית בלבד. התוצאות מובחנות במהירות אם כי המראה הסופי נראה רק לאחר מספר שבועות. כמו כן, בימים שאחרי הניתוח יתכנו כאבים, עור יבש, אדמומיות ונפיחות באזור התפרים, שלרוב ניתן לטפל בהם על – ידי משחה אנטיביוטית ומשככי כאבים. בכל מקרה יש להקפיד ולהגיע לביקורת במרפאה בעוד הצוות המקצועי שלנו ימשיך וילווה את המנותחת לכל אורך הדרך.

לפרטים נוספים בנושא ולקביעת פגישות ייעוץ עם ד"ר מור, התקשרי אלינו בטלפון 03-7441618.

 

 

פרטי התקשרות


כתובת המירפאה
רמת אביב, ברודצקי 43
בפסאז'. קומה 3, מיקוד 6905234
לתיאום פגישת יעוץ והתאמה:
03-7441618

054-4909397
פקס:1533-6423623
info@dr-mor.co.il