הגדלת חזה


שימוש בשתלים לשדיים היא דרך מצוינת להדגיש את מתאר הגוף הנשי ולקבל גוף מאוזן. נשים בעלות שדיים קטנים, נשים בעלות שדיים לא פרופורציונאליים או נשים שאיבדו את נפח השד, יכולות לשפר את הסימטריה, המרקם וגודל שדיהן באמצעות ניתוח להגדלת חזה הכולל שתלי סיליקון.

מיקום השתלים בשדיים

במהלך הייעוץ הראשוני, ד"ר מור ידון עימך לגבי רצונותיך במטרה לקבוע את הגודל והצורה האידיאליים של השתלים ואת מיקומם הנכון. ברוב המקרים השתל יוחדר בקפל התת-שדי, ועל ידי כך יוסתר. שתלים לשדיים יכולים להיות ממוקמים מעל או מתחת לשריר החזה בהתאם לנתונים הקיימים. במהלך הניתוח, ימקם ד"ר מור את השתלים בשדיים בזהירות ובתנאים סטריליים במיקום המתוכנן לקבלת תוצאה יפה ומאוזנת, שתבליט את מראה שדייך הטבעיים.

תוצאות ניתוח הגדלת חזה

המנותחות, שעברו הגדלת חזה במרפאתו של ד"ר מור, אוהבות את המראה החדש של שדיהן.
השתלים לשדיים מעניקים לאישה מראה סימטרי וסקסי, שאותו רצתה תמיד ולא הצליחה להשיג ללא הניתוח.

צפי בסרטון הסבר על ניתוח הגדלת חזה:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתוחי הגדלת חזה נמנים על הפופולאריים ביותר מבין הניתוחים הפלסטיים המבוצעים כיום בישראל ובעולם. במרפאתנו מבוצעים ניתוחי הגדלת חזה על ידי דוקטור אלדד מור, שמאחוריו אלפי ניתוחים פלסטיים מושלמים בדגש על כל פרט ופרט, החל מהפגישה הראשונה, דרך הניתוח עצמו ועד הליווי אחריו.

מדוע מדובר בניתוח כה מבוקש?

בעשורים האחרונים מבינות נשים רבות כי ביכולתן לזכות בגוף שנראה מושך ונשי יותר באמצעות הליכים פלסטיים שונים. אין ספק כי השדיים הם מקור לתחושה נשית טובה, נעימה ובריאה והם מתקשרים עם סקסיות וביטחון עצמי. דברים אלו נכונים לכל אורך ההיסטוריה האנושית, למן התרבויות הקדומות ביותר ועד לימינו אנו. ואולם, נשים רבות סובלות דימוי עצמי נמוך או מחוסר שביעות רצון ממראה גופן, מפני שהשדיים שלהן איבדו מנפחם, אינם פרופורציונליים או קטנים מידי לטעמן. זוהי הסיבה העיקרית שבגללה קיים ביקוש גבוה במיוחד עבור ניתוחים להגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון, שבעזרתם ניתן להגדיל את השדיים, לשפר את הסימטריה ואת המרקם שלהם, וליהנות מהמראה ומהתחושות שהמטופלת מעוניינת בהם.

חשיבותו של הליווי האישי

הערך העליון במרפאתו של דוקטור מור הוא מקצועיות בלתי מתפשרת, תוך שימוש בשיטות הטיפול המתקדמות ביותר. בחירת שתלים המתאימים ספציפית לשדייך ולגופך, זאת לצד יצירת קשרים טובים עם כל מטופלת, הקשבה לצרכיה וניסיון לענות עליהם באופן שלם. הליווי ניתן לכל אורך הדרך באופן אישי, קשוב וסבלני ולכך ישנה חשיבות רבה בכל פרוצדורה פלסטית, ובפרט בניתוחים להגדלת חזה. כך לדוגמא, הייעוץ הראשוני עם דוקטור מור הוא המקום לספר על רצונותייך מההליך, ולקבוע את הצורה והגודל האופטימליים של השתלים, כמו גם את מיקומם הנכון. המטרה היא כמובן להגיע אל התוצאות שאת חולמת עליהן ובאופן שיהיה יפה, מאוזן, מבליט את מראה שדייך הטבעיים ופרופורציונאלי למבנה גופך.

אחרי הניתוח

התוצאות של ניתוחי הגדלת חזה מובילות במקרים רבים לשביעות רצון גדולה ולחיוך מפה לאוזן. המנותחות במרפאה אוהבות את המראה החדש שלהן עם מראה סקסי וסימטרי שאותו תמיד רצו להשיג. יחד עם זאת, יש לציין כי התוצאות הסופיות נראות רק אחרי כמה שבועות ויש להתאזר בסבלנות. בתקופה זו גם עשויים להופיע כאבים ובכל מקרה יש להגיע למרפאה לצורך ביקורת. לכן אנו מלווים את המטופלות ומספקים להן תמיכה, יעוץ והמלצות לכל אורך הדרך, ותמיד שמחים בשמחתן על המראה הנשי החדש.

לפרטים נוספים בנושא ולקביעת פגישות ייעוץ עם ד"ר מור, התקשרי אלינו בטלפון 03-7441618.

 

פרטי התקשרות


כתובת המירפאה
רמת אביב, ברודצקי 43
בפסאז'. קומה 3, מיקוד 6905234
לתיאום פגישת יעוץ והתאמה:
03-7441618

054-4909397
פקס:1533-6423623
info@dr-mor.co.il